Úloha 3: Tvorba a sdílení (odborné zdroje)

 1. Přihlaste se pomocí Gsuite účtu na platformě Google Drive. Použijte svůj studentský účet ve formě vaseCisloSt@g.ujep.cz.

 2. Odevzdání úlohy 1

  1. Do sdíleného disku → Sdílené diskyKTV-7115_XXXX_2021-2022Úloha 1 vložte dokument s citacemi (viz úloha 1), který bude pojmenován vaseCisloSt_uloha1 (např. st12345_uloha1).
 3. Volba témata

  1. Na sdíleném disku → Úloha 2 otevřete dokument Témata, zvolte disciplínu a do sloupce Student napište své studentské číslo (st12345).
 4. Sdílení citací v aplikaci Zotero

  1. Vytvořte si účet na platformě Zotero. K tvorbě účtu použijte svůj studentský Gsuite účet (vaseCisloSt@g.ujep.cz).

  2. Na email (g.ujep.cz) Vám dorazil email s pozvánkou do sdílené knihovny ktv_informatika. V emailu je potřebné potvrdit pozvánku → kliknutím na odkaz a na internetové stránce následně klikněte na tlačítko v pravém dolním rohu join.

  3. Zkontrolujte, zda máte přístup do sdílené knihovny → měli byste vidět, že máte možnost přidat zdroj.

  4. Na internetové stránce Fyziologie sportovních disciplin zvolte svou disciplínu a veškeré zdroje spjaté s ní, přidejte do své vlastní knihovny v aplikaci Zotero. Jakmile máte zdroje ve finální podobě ve vaší knihovně, vložte je do sdílené knihovny ktv_informatika, a to tak, že veškeré citace označíte a přetáhnete do sdílené knihovny. V případě, že na zmíněné internetové stránce v referenčním zdroji chybí některé povinné informace pro citování pomocí normy APA, literaturu dohledejte na webu a povinné informace doplňte.

  5. Dále přidejte citaci webové stránky zvolené disciplíny.

   • Uveďte pouze konkrétní autory dané disciplíny. Celá jména autorů dohledáte na této stránce.
   • Rok vydání: 2010
   • Název (Title) → zvolená disciplína
   • Název webu (Website Title) → Fyziologie sportovních disciplín